EnergoTour

Hotel Vydra *** v Srní, Šumava

PDFTiskEmail

Hotel Vydra ***Horský Hotel Vydra*** v Srní  leží u obce Srní přímo v samém centru Národního parku Šumava. V letním období se okolí hotelu mění na ráj turistiky, cykloturistiky a houbaření. Návštěvníci mohou využít upravené turistické stezky a cyklotrasy v Národním parku Šumava. V zimě se ocitnete v centru sjezdového a běžkového lyžování. Hotel má vlastní vlek se střední náročností a nočním lyžováním, zároveň je k dispozici vlek pro ty nejmenší na sjezdovce s malou obtížností.

 

Hotel má 3 podlaží s výtahem a je plně bezbariérový. Ubytování je ve dvou- až šestilůžkových pokojích (možnost přistýlky), které jsou zařízeny nábytkem v moderním pohodlném stylu. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení, TV se satelitním příjmem a telefon. Hostům je k dispozici společenská místnost, bar a pro vaše ratolesti je připraven krásně vybavený dětský koutek.

 

Czech SPecialsStravování je zajištěno v hotelové restauraci. Snídaně je formou bufetu, obědy a večeře servírované – výběr ze tří menu. Hotel je vhodný pro rodinnou rekreaci - děti do 10 let ubytované na přistýlce mají pobyt zdarma (ubytování se snídaní).

 

Šumavské safari - jedinečný zážitek z pozorovnání jelenů v přirozeném prostředí - nástup od hotelu VYDRA .....informace  na níže uvedených webových stránkách: 

 http://www.npsumava.cz/cz/1388/903/clanek/zooprogram---pozorovaci-mista---projekt/

 

Informace Nárpodního parku Šumava ....webkamery

 

http://www.npsumava.cz 

 

 

Sumavska_Karta Držitelé Šumavské karty mohou využít slev na ubytování, vybraný sortiment jídel v hotelové restauraci či na další služby (např. sauna, tenisový kurt, atd.).

EnergoSlužby s.r.o. | Guldenerova 17, Plzeň